Ne. apr 14th, 2024

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo, o ktorého sa eminentne zaujíma Real Madrid, bude s najväčšou pravdepodobnosťou obliekať dres Manchestru United i v nadchádzajúcej sezóne 2008/2009. Vyhlásil to v nedeľu prezident “galacticos” Ramon Calderon. Klub z Old Traffordu sa totiž svojho ofenzívneho diamantu nemieni za žiadnych okolností vzdať. “Ronaldo viackrát vyhlásil, že by rád hrával za Real, že to je jeho snom a bola by to pre neho pocta, toto prianie sa však bez súhlasu Manchestru United nemôže splniť. Ak sa Manchester rozhodne Cristiana predať, okamžite s ním začneme rokovať, to však nie je dnešná situácia. Teoreticky však stále máme dostatok času – dva mesiace – do skončenia letného prestupového obdobia. Najpravdepodobnejšie však je, že Ronaldo bude i v nastávajúcej sezóne hráčom Manchestru,” povedal prvý muž “bieleho baletu”. Predstavitelia “červených diablov” opakovane vyhlásili, že 23-ročný loptový virtuóz definitívne nie je na predaj, napriek tomu sa však na budúci týždeň vo švajčiarskom Nyone, sídle UEFA, uskutoční stretnutie medzi Calderonom a výkonným prezidentom ManU Davidom Gillom.
Cristiano Ronaldo má s United platnú zmluvu až do roku 2012. Manchester sa so sťažnosťou na neférové vmiešavanie sa Realu do budúcnosti portugalského reprezentanta obrátil i na Medzinárodnú futbalovú federáciu (FIFA), tá však aktuálnych španielskych šampiónov nepotrestala.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *