Ut. mar 28th, 2023

Anglické futbalové kluby Manchester United a Arsenal Londýn zvádzajú boj o reprezentačného útočníka Michaela Owena. Ten sa v španielskom Reale Madrid nedokázal presadiť do základnej zostavy. Arsenal najnovšie vyčlenil na angažovanie 25-ročného kanoniera 15 miliónov libier. Owen by však podľa vlastných slov najradšej ostal v Reale. “O mojom prestupe sa zatiaľ iba špekuluje. Som v Reale šťastný,” povedal Owen.
Jednou z možností ako vyriešiť Owenov transfer je podľa španielskych športových novinárov výmena za Cristiana Ronalda z Manchestru, ktorý sa zapáčil trénerovi kráľovského klubu Wanderleyovi Luxemburgovi.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *