So. jún 22nd, 2024

Anglickým futbalovým klubom, ktoré nosia na dresoch logá internetových stávkových firiem hrozí trest za propagáciu hazardu. Spomedzi účastníkov Premier League podporujú spoločnosti poskytujúce možnosť on-line tipovania výsledkov tímy Blackburnu, Middlesbrough, Aston Villy a Tottenhamu. Reklamy na ich dresoch, ktoré sa počas televízneho vysielania stretnutí najvyššej anglickej futbalovej súťaže objavujú na obrazovke, by mohli byť v rozpore s britskými zákonmi na ochranu mládeže proti hazardným hrám.

“Otázka znie, či sa takýto druh sponzoringu môže objaviť v televízii,” povedal britský minister športu Richard Caborn. Vládna komisia sa prípadom bude zaoberať začiatkom roka 2007.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *