St. apr 24th, 2024

Ruská strana napokon predsa len vyhovela anglickým futbalovým fanúšikom, ktorí budú môcť cestovať na čisto “ostrovné” finále Ligy majstrov 2007/08 medzi Manchestrom United a FC Chelsea do Moskvy bez víz. V pondelok to oznámili organizátori rozhodujúceho súboja najprestížnejšej klubovej pohárovej súťaže starého kontinentu. “Futbaloví priaznivci k nám môžu prísť bez víz, stačiť im bude platná vstupenka na finálový duel. Ide o bezprecedentné rozhodnutie ruskej vlády,” povedal Alexej Sorokin, šéf koordinačnej skupiny finálového stretnutia (hrá sa v stredu 21. mája v moskovských Lužnikách).
Rusi očakávajú príchod desaťtisícov anglických fanúšikov, keďže každý z účastníkov rozhodujúceho zápasu má k dispozícii po 21-tisíc lístkov. Organizátori sú pripravení poskytnúť až 700 autobusov, ktoré by mali prepraviť priaznivcov z letiska priamo na štadión.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *