Ut. máj 28th, 2024

Sedemnásť prestupov v najvyššej anglickej futbalovej súťaži bude predmetom vyšetrovania metropolitnej polície pre podozrenie z nelegálnych praktík. Komisár Stevens, ktorý prešetroval celkovo 362 prestupov, podrobnejšie informácie o podozrivých prestupoch neuviedol.

Podľa šéfa exekutívy Premier league Richarda Scudamora niekožko agentov odmietlo spolupracovať s vyšetrovateľmi. Vyšetrovací tím tak bude preverovať niekožko prestupov, ktoré sa odohrali v období medzi 1. januárom 2004 a 31. januárom 2006.

“Prieťahy vo vyšetrovaní sú výsledkom nedostatočnej spolupráce zo strany niektorých agentov. Vyšetrovací tím dodal materiály príslušným orgánom, ale tieto sa zatiaľ k situácii nemôžu vyjadriť,” povedal Stevens, podľa ktorého by sa o prestupy mala starať nezávislá inštitúcia a nie futbalová asociácia, aby sa v budúcnosti predišlo podobným problémom.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *