So. máj 25th, 2024

Futbalisti Ruud van Nistelrooy a Ryan Giggs, ktorí sú momentálne zranení, sú na najlepšej ceste vrátiť sa čoskoro naspäť do zostavy Manchestru United. Jeden z momentálne najlepších kanonierov na svete Holanďan Van Nistelrooy by mal byť úplne fit do veľmi dôležitého štvrťfinále Ligy majstrov proti AC Miláno 23. februára. “Zranenie nie je také vážne, ako sme sa obávali. Stále dúfame, že bude v poriadku o pár týždňov,” povedal tréner Manchestru Alex Ferguson, ktorý objasnil tiež svoje rozhodnutie, prečo umožnil Van Nistelrooyovi liečenie a rehabilitáciu v Holandsku: “Pre zahraničných hráčov je veľmi zložité, kde sa zotavujú z dlhotrvajúcich zranení. Určite im pomáha mať okolo seba rodinu a svojich priateľov a to je dôvod, prečo sme mu dovolili odísť domov.”
Waleský reprezentant Ryan Giggs si poranil kolenné šľachy v utorkovom kontroverznom bezgólovom zápase proti Tottenhamu. podľa prvých správ bolo Giggsovo zranenie vážnejšie a jeho nútená prestávka sa odhadovala až na šesť týždňov, avšak kormidelník ManU Alex Ferguson tieto správy dementoval a uviedol situáciu na pravú mieru: “Poznáme situáciu okolo Ryana veľmi dobre, jeho liečenie prebieha veľmi dobre a je veľký predpoklad, že bude v poriadku už v priebehu dvoch týždňov.” Táto informácia je dôležitá aj pre nového trénera waleskej reprezentácie Johna Toshacka, ktorý bude môcť počítať s Giggsom vo svojom prvom zápase na lavičke Walesu 9. februára proti Maďarsku.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *