St. máj 22nd, 2024

V sobotnom zápase proti Boltonu Wanderers nám bude chýbať brankárska jednotka Edwin Van der Sar a jeho miesto zaujme tradične Poliak Tomasz Kuszczak.

Holandský brankár, ktorý podáva v tejto sezóne excelentné výkony, sa zranil počas rozcvičky pred zápasom v Middlesbrough a rozsah zranenia lýtkového svalu sa očakával po scane.

“Nehral som štvrťfinále FA Cupu proti Middlesbrough, keďže som si v rozcvičke zranil lýtko. Zrazu som cítil, že to nie je dobré a rozhodol som sa nenastúpiť. Je to vždy lepšie nechať na pokoji, aj keď je to len malá trhlinka, aby sa to nezhoršilo,” povedal Edwin pre The Sun.

“Odvtedy som mal pár scanov a tie ukázali malé poškodenie lýtka. Nemyslím si, že to bude ok včas na sobotňajší zápas s Boltonom. To by som to silil. Ešte uvidíme, ale určite to nevyzerá, že budem hrať.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *