Ne. máj 26th, 2024

Brankár anglického futbalového klubu Manchester United Edwin van der Saar vyhlásil, že sezóna 2007/2008 bude možno jeho poslednou na Old Trafforde. Tridsaťšesťročný holandský gólman už dávnejšie oznámil, že po budúcoročnom európskom šampionáte definitívne ukončí svoju reprezentačnú kariéru. Van der Saar má s Manchestrom zmluvu ešte na jeden rok, o novej zatiaľ s nikým z vedenia klubu nehovoril.
“Ak máte dvadsaťosem, chcete podpísať štvor alebo päťročný kontrakt, aby ste mali kariéru kde ukončiť. Dvadsaťjedenročný mladík, ktorý má pred sebou dlhú kariéru, je zasa šťastný, keď dostane dlhodobú zmluvu, ktorá pre neho znamená istotu. Ale v mojom veku sa kontrakt predlžuje už len z roka na rok. Takto je to najvýhodnejšie pre klub a aj hráča,” povedal Edwin van der Saar.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *