Pi. júl 12th, 2024

V júli sa na pulty amerických kníhkupectiev dostane kniha redaktora magazínu Sports Illustrated Granta Wahla “The Beckham Experiment”. Publikáciu autor zostavil na základe rozhovorov s ikonou anglického futbalu, jeho spoluhráčmi z LA Galaxy, ako aj predstaviteľmi amerického klubu. Bývalý hráč Manchestru United a Realu Madrid sa Galaxy upísal v roku 2007 na päť rokov, v priebehu ktorých mal zinkasovať astronomických 250 miliónov dolárov. Kniha by čitateľom mala ponúknuť podrobný pohľad na Beckhamovu americkú anabázu, jeho manželstvo so speváčkou Victoriou Beckham a priateľstvo s hercom Tomom Cruisom.
Načasovanie oficiálneho vydania knihy by sa malo kryť s návratom 33-ročného anglického reprezentanta do Ameriky. Beckham je v súčasnosti na hosťovaní v talianskom AC Miláno.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *