Pi. apr 19th, 2024

Tréner anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Sir Alex Ferguson potvrdil, že jeho mužstvo nastúpi na finálové stretnutie FA Cupu v sobotu 19. mája proti FC Chelsea s najväčšou pravdepodobnosťou bez dvojice Gary Neville – Louis Saha. Obaja sa totiž ešte stále stopercentne nezotavili zo zranení, ktoré ich trápia už dlhšiu dobu.

Anglický reprezentačný obranca Neville má problémy s členkom, zatiaľ čo francúzskeho útočníka “neposlúcha” koleno. “Gary sa už vrátil do tréningového procesu a v piatok zaberal aj trochu tvrdšie, stále však potrebuje ešte čas na to, aby sa vrátil do starých kožají. Ak bude v poriadku, určite nastúpi, pretože si to zaslúži. Mám však obavy, že ešte nebude dostatočne pripravený,” povedal škótsky kouč a na margo Sahu dodal: “Louis mal hrať už v derby proti City, cítil však bolesť v kolene. Povedal by som, že proti Chelsea hrať nebude.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *