Pi. máj 24th, 2024

Pred stredajším odvetným stretnutím štvrťfinále futbalovej Ligy majstrov 2007/08 medzi Manchestrom United a AS Rím odovzdá Európska futbalová únia (UEFA) domácemu ofenzívnemu stredopoliarovi Cristianovi Ronaldovi šek v hodnote 100-tisíc švajčiarskych frankov, keďže portugalský reprezentant je vyslancom Červeného kríža v rámci kampane “Skóruj za Červený kríž”. Výťažok z nej pôjde na pomoc obyvateľom Afganistanu, ktorí sa stali obeťami nášžapných mín.
UEFA ďalej prispeje do tejto kampane sumou 5000 eur za každý gól z kopačky Cristiana Ronalda na júnových majstrovstvách Európy v Rakúsku a vo Švajčiarsku. Zapojiť sa do nej môže prostredníctvom internetu každý, kto pre svoj obžúbený národný tím z účastníkov šampionátu zakúpi tzv. virtuálne góly a pomôže mu tak k titulu Najhumanitárnejšie mužstvo ME. Fanúšikovia, ktorí sa rozhodnú týmto spôsobom prispieť na dobrú vec, môžu vyhrať atraktívne ceny vrátane vstupeniek na zápasy majstrovstiev Európy.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *