Pi. júl 12th, 2024

Útočník anglického futbalového šampióna Manchestru United Carlos Tévez nevylúčil, že zostane na Old Trafforde aj v budúcnosti. V súvislosti s argentínskym zakončovateľom sa objavili v médiách informácie o jeho odchode z Manchestru United. Samotný hráč sa zatiaľ nerozhodol, kam budú viesť jeho ďalšie kroky. Dvadsaťpäťročný Tévez vyjadril v minulosti nespokojnosť s faktom, že väčšinou v sezóne 2009/2010 len sedel na lavičke náhradníkov a nezmestil sa do základnej zostavy Sira Alexa Fergusona. Napriek tomu však nehádže flintu do žita a pripúšťa, že zostane verný svojmu terajšiemu zamestnávateľovi.
Predstavitelia Manchestru City sú ochotní argentínskemu reprezentantovi ponúknuť týždenný príjem 140 000 eur. O Téveza sa zaujímajú aj ďalšie tímy anglickej Premier League s majstrovskými ambíciami – FC Liverpool a FC Chelsea. Ten však odmietol prestup do konkurenčného Liverpoolu s odôvodnením, že takýto krok považuje za prejav neúcty voči ManU a jeho fanúšikom.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *