Po. máj 27th, 2024

Bývalý futbalový útočník Ole Gunnar Solskjaer odmietol možnosť viesť reprezentáciu Nórska a naďalej zostáva pôsobiť v anglickom klube Premier League Manchester United. “Bolo ťažké povedať nie. Najväčšou poctou pre bývalého hráča je byť trénerom národného tímu,” uviedol Solskjaer pre televíznu stanicu TV-2.
Onedlho 36-ročného Solskjaera (nar. 26. 2. 1973) kontaktovali predstavitelia Nórskej futbalovej federácie, ktorá po decembrovom odstúpení Aageho Hareideho hľadá nového kormidelníka. Severania v roku 2008 nevyhrali ani jeden zápas. “Myslím si, že nie je pravý čas na prijatie tejto ponuky. Samozrejme, záujem o moje služby ma určite potešil,” vysvetlil Solskjaer, ktoré koučuje rezervu Manchestru United. Trénerom Nórska je dočasne Egil Olsen, ktorý so svojimi zverencami nedávno prekvapil víťazstvom v medzištátnom priateľskom stretnutí v Nemecku (1:0).

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *