St. máj 29th, 2024

Francúzsky futbalový obranca Patrice Evra sa už nemôže dočkať sobotného ligového zápasu na ihrisku Wiganu, aby konečne umlčal zlomyseľné pískanie svojho trénera v Manchestri United Alexa Fergusona.

Napriek tomu, že Evra nebol pri sobotnej prehre francúzskeho národného tímu na glasgowskom Hampden Parku (0:1) v kvalifikácii ME 2008, Škót Ferguson povzbudzovaný krajanom Darrenom Fletcherom si nenechal ujsť príležitosť a neustále svojmu zverencovi pripomínal potupu pískaním francúzskej hymny. “Kedykoľvek som vstúpil do šatne, tréner spustil marseillaisu,” posťažoval sa Evra, ktorý by mal v obrane “červených diablov” zaskočiť za zraneného Mikaela Silvestreho resp. Argentínčana Gabriela Heinzeho, a na margo prehry Francúzska v Škótsku dodal:

“Už pred zápasom sme sa s Mikaelom Silvestrem zhodli, že to bude ťažké. Škóti mali tri šance a dali z nich jeden gól.” Päťnásobný reprezentant Les Bleus sa po januárovom prestupe z Monaca pomaly udomácňuje v tíme z Old Traffordu, aj keď mu k tomu pomohli aj zranenia v zadných radoch lídra Premier League.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *