So. jún 22nd, 2024

Tréner futbalistov Manchestru United Sir Alex Ferguson sa pri príležitosti vydania charitatívnej knižky so spomienkami známych osobností na detstvo odhodlal zverejniť príbeh, na ktorý by zrejme najradšej zabudol. Úspešný škótsky kouč prezradil, ako mu dvaja chlapci v Glasgowe podstrčili pohár s močom, ktorý potom, nevediac o čo ide, vypil. Ferguson bol už zrejme aj vo veku 11 rokov veľkým búrlivákom, lebo vzápätí rozzúrený zobral veľký kus dreva, ktorým po zlomyseľníkoch odpálil dve biliardové gule.
Svojimi príbehmi do knižky prispeli aj bývalý futbalista United a v súčasnosti hráč Celticu Roy Keane, sedemnásobný svetový šampión v pretekoch F1 Michael Schumacher, či líder skupiny U2 Bono.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *