Pi. jún 14th, 2024

So zraneniami sa akoby roztrhlo vrece. Zranenie Louisa Sahu sa ukázalo ako vážnejšie a problémy so zadným stehenným svalom ho vyradia z hry na 4 týždne. Henke po zápase s Boro definitívne odchádza.

V dnešnom zápase sa nešťastne zranil aj Mikael Silvestre, ktorý si vykĺbil rameno a nejakú dobu si taktiež nezahrá. V marci si už pre problémy s kolenom nezahrá ani Ole Gunnar Solskjaer.

A ak vezmeme v úvahu, že 12. marca sa do Švédska vracia Henrik Larsson, tak Alan Smith zrejme zohrá v sezóne Oveľa väčšiu úlohu než sme predpokladali. Kžadopádne, pre Sira Alexa Fergusona sú to zlé správy:

„S Mikaelom to nevyzerá vôbec dobre. Má zrejme vykĺbené rameno. Je to pre nás Veľká strata, lebo v priebehu týždňa sme stratili piatich hráčov. Louis je mimo na minimálne 4 týždne, ale pri zraneniach zadného stehenného svalu nikdy neviete, čo vás čaká.“

„Ole Gunnar Solskjaer si do 31. marca nezahrá a Henrik ide budúci týždeň do Helsingborgu.“

Dva mesiace nebude môcť nastúpiť ani Darren Fletcher, ktorý má problémy s členkom.

V nasledujúcich troch zápasoch bude chýbať aj Paul Scholes, no samozrejme, teraz sa pozornosť upriamuje na Henkeho Larssona a jeho pôsobenie v United, aj jeho prípadné predĺženie :

„Je to už uzatvorená vec. Hovoril som s ním o tom a vracia sa späť. Ale mal na klub vplyv a to je dobre. Od Ronalda to bol skvelý center na gól. Dúfali sme, že skóruje v svojom poslednom zápase na Old Trafforde, lebo to bola radosť s ním pracovať,“ povedal na Henkeho adresu Fergie.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *