Ut. júl 16th, 2024

Paul Scholes do Sunderladnu? “The Sun“ informuje že Roy Keane, bývalý hráč Manchestru United a momentálne tréner už prvoligového anglického tímu Sunderland FC má vážny záujem o služby Paula Scholesa.
V anglickej tlači sa objavili správy že Sunderland prostredníctvom svojho trénera Roya Keana ponúkol 2 milióny libier za ryšavého záložníka známeho svojimi milimetrovými prihrávkami. Ponúkaná cena za jedného z najlepších stredopoliarov anglickej Premiership je ale dosť smiešna.
“The Sun“ ďalej informuje že prestup nemusí byť nereálny pretože zakúpením dvoch mladíkov do Manchestru sa Scholes nemusí tak často dostávať do základnej zostavy “Red Devils“.
Populárny “Keano“, donedávna chránenec sira Alexa Fergusona, a taktiež aj dlhoročný kapitán United teda má šancu získať tohto 32 – ročného ofenzívneho záložníka do svojho mužstva, ktoré “vytiahol“ do Premiership.
Keane sa ešte zaujíma aj o ďalšieho bývalého spoluhráča z Manchestru Nickyho Butta, ktorý aktuálne oblieka dres Newcastlu United.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *