Po. máj 27th, 2024

Sir Alex Ferguson nevidí v opakovanom zápase Veľký problém. Steve Coppell je pochopiteľne spokojný a potvrdil, že aj v odvete dostanú šancu hráči zo širšieho kádra Readingu.

Reakcia Sira Alexa Fergusona:
“Opakovanie zápasu nie je pre nás nič mimoriadne. Nemáme veľmi nahustený program a máme skvelý káder. Dnes sme nechali oddychovať 6 hráčov a tí, čo ich zastupovali dokázali, že na to majú. Bol to dobrý tímový výkon, miestami sme hrali skvelý futbal a bolo to výborné pohárové stretnutie.”

“Mrzia nás zahodené šance, vždy hovorím, že 1:0 nič neznamená. V momentne môžete dostať gól a my sme dostali jeden po rohu, keď sme mali v 16-tke 10 hráčov, oni 5. To je úžasné. Reading si vydýchol, keď sme nepremenili naše šance a potom si sadlo na na nich povestné pohrárové šťastie, tak ot niekedy chodí.”

“Ale musíme vyzdvihnúť aj Reading, tvrdo makali, neprestávali bojovať a je to poctivý tím.”

Reakcia Steva Coppella:
“V opakovačke postavím viac menej rovnaký tím. Nebude nič meniť na našej pohárovej stretégii túto sezónu. Robiť otázniky nad ich kvalitou je málo rešpektujúce. Mali sme na ihrisku piatich reprezentantov, najlepšieho útočníka minulej sezóny Championshipu a nádejného austrálskeho brankára “

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *