Ne. máj 26th, 2024

Som tu už 7 rokov. Posledné mesiace sú najlepšie v mojom živote. Všetko okolo United je perfektné, na ihrisku aj mimo neho…
– Anton Bryan

Meno: Antonio Bryan, známi ako „Anton“

Narodený: 4 Október 1989, Manchester

Pozícia: Krídlo, alebo útok. Túto sezónu hrávam väčšinou ako krídlo.

Silné stránky: Dokážem podržať loptu v útoku ako hrot. Som tiež rýchli a mám dobré zrýchlenie, ktoré mi ako krídlu pomáha odpútať sa od obrancov.

Čo môžem zlepšiť: Hlavičky. Moje hlavičkovanie je teraz hrozné! Tréneri majú pripojenú loptu na kúsku lana, aby sme mohli trénovať výskok na hlavičku. Znie to zvláštne, ale funguje to. Vždy sa snažím, aby moje zakončovanie bolo čo najlepšie. Všetci útočníci na tom pracujeme.

Hráč v klube, ktorého obdivujem: V mládežníckom týme starší hráči ako Frazier Campbell a Fabien Brandy. Z prvého týmu to je Rooney a Ronaldo. Sú časti ich hry ktoré naozaj obdivujem a rád by som hral podobne. Je úžasné, že sú len o pár rokov starší ako ja. To ukazuje čo môžu dokázať mladí hráči v United.

Život v United: Som tu už sedem rokov. Posledné mesiace sú najlepšie v mojom živote. Všetko okolo United je perfektné, na ihrisku aj mimo neho. Je tu naozaj Veľká väzba medzi hráčmi v klube. Každý z personálu je nápomocný a chce pre teba to najlepšie

Ako som bol prvýkrát spozorovaný: Hrával som za svoj lokálny tím, Fletcher Moss a dostal som skúšku pre City. Ale nikdy sa to nevyriešilo. O pár mesiacov som dostal skúšku pre United… Mal som v tom čase 10 rokov a keďže som fanúšik United tak sa môj sen mohol stať skutočnosťou.

Konečný ciež vo futbale: Zdá sa to moc vzdialené spraviť to v prvom tíme a nebude žahké to dokázať. Ale chcem byť tak dobrý hráč ako len budem môcť. Možno to dokážem aj tu.

Zatiaľ najlepší moment vo futbale: Deň, keď mi povedali o mojom partnerstve s United. Mal som celé týždne nočné mory že povedia NIE.

Najrozpačitejší moment: Zatiaľ sa mi nepodarilo skórovať do vlastnej siete, musím si zaklopať.

Ostatné obžúbene športy: Basketbal alebo stolný tenis. Nie som najlepší, ale celkom mi to ide.

Filmy: Identity. Alebo White Chicks, to je sranda.

Hudba: Všetko. Hlavne R’n’B alebo soul. Mám rád Marques Houston.

TV: Friends, to sa žahko pozerá.

Najsnaživejší hráč: Tom Cleverley, on vždy tvrdo pracuje.

Najlenivejší hráč: Richard Eckersley, on vždy obviňuje ostatných. (smiech)

Tímoví žolík: Febian Brandy alebo Jimmy Derbyshire.

Najlepšie a najhoršie oblečený hráč: Nie som si istý kto je najlepší a kto najhorší. Ale Febian sa moc nestará o svoj výzor.

Popíš sa troma slovami: Žolík, bezstarostný, odhodlaný

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *