St. júl 24th, 2024

Anglický futbalový tím Portsmouth sa zaujíma o služby reprezentačného útočníka Albiónu Alana Smitha momentálne pôsobiaceho v konkurenčnom Manchestri United. Dvadsaťšesťročného strelca, ktorého trojročné pôsobenie na Old Trafforde bolo výraznou mierou poznačené zraneniami, by však radi videli aj v Newcastli, Middlesbrough či Evertone. “Za cenu, ktorú od nás Manchester požaduje, by bol Alan Smith fantastickou vožbou. Navyše, určite by sme nekupovali neznámeho hráča, veď bol v poslednej nominácii Anglicka a svoje kvality už vežakrát dokázal,” nechal sa počuť tréner Portsmouthu Harry Redknapp.
Smith už dávnejšie vyhlásil, že by rád z tímu “červených diablov” odišiel, pretože sa nedokáže presadiť do základnej zostavy a zástupcovia United mu pre zmenu oznámili, že mu neponúknu nový kontrakt.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *