St. jún 19th, 2024

Londýnska metropolitná polícia požiadala trénera futbalistov Arsenalu Londýn Arsena Wengera a jeho kolegu na lavičke Manchestru United Sira Alexa Fergusona, aby ukončili svoj mediálny spor. Obaja kormidelníci popredných anglických tímov sa už od októbrového vzájomného zápasu na Old Trafforde častujú rôznymi invektívami, nedávno sa do konfliktu zapojil aj kouč ďalšieho horúceho kandidáta na zisk titulu Jose Mourinho z FC Chelsea, ktorý osočil Fergusona z ovplyvňovania rozhodcov a poškodzovania dobrého mena futbalu. “Všetky takéto výroky len zvyšujú napätie a negatívne emócie v oboch táboroch. Preto by ich autori mali prestať s takýmto správaním. Bolo by veľmi zlé, keby sa intenzívna rivalita preniesla na tribúny a došlo by k agresívnemu správaniu fanúšikov,” varuje trénerov veliteľ Islingtonského policajného okrsku Barry Norman.
Arsenal sa s Manchestrom United stretne v utorok 1. februára na londýnskom Highbury, poriadok počas zápasu bude zabezpečovať 180 policajtov, čo je dvakrát viac ako zvyčajný počet.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *