St. júl 24th, 2024

Manchester United si bude musieť v boji o udržanie prvej priečky v anglickej futbalovej Premier League poradiť bez francúzskeho útočníka Louisa Sahu, ktorého zrejme čaká niekožkodňové liečenie zranených slabín. Tréner “červených diablov” Alex Ferguson sa dozvedel nepríjemnú správu po nedeľnom zápase na ihrisku Newcastle United (2:2), kde Sahu už v 36. min musel nahradiť Park Ji-sung. “Ide o zranenie slabín, vyžiada si možno pár týždňov. Prišlo síce vo veľmi nešťastnej chvíli, ale myslím si, že Park si svoju úlohu splnil,” povedal Ferguson, ktorý bude s napätím čakať na výsledok utorkových vyšetrení.

Počas Sahovej absencie dostane na hrote pri Waynovi Rooneym viac príležitostí pravdepodobne Ole Gunnar Solskjaer, ofenzívne povinnosti zrejme pribudnú aj krídelníkom Cristianovi Ronaldovi a Ryanovi Giggsovi.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *