Št. máj 23rd, 2024

Mladý týmUnited má isté miesto v štvrťfinálových zápasoch Champions Youth Cupu 2007, ktorý sa koná v Malajzii po tom, čo vyhrali prvé dva zápasy v skupine.

Mladíci Brian McClaira zdolali Porto a Bocu Juniors, následovala však prehra s Interom, čo však neznamenalo koniec ich púte turnajom a spoločne s talianskym mužstvom postúpili ďalej zo skupiny C.

Efektný lob Febiana Brandyho bol jediným gólom United v otváracom stretnutí s FC Porto a drobný útočník dokázal skórovať aj proti Boce Juniors.

Brandy vsietil rozhodujúci gól v zápase, ktorý vyhral ManUnited proti Boce Juniors 3:2, keď predtým dokázali skórovať Sam Hewson a Daniel Drinkwater.

Šesť získaných bodov z deviatich možných posunulo United do štvrťfinálových bojov, kde sa stretnú s jedným z dvojice Barcelona – Juventus, ktorý sa kvalifikovali zo skupiny B.

Medzi osmičku najlepších klubov sa tiež prebojovali AC Milan, Flamengo, Bayern Munich a PSV Eindhoven, zatiaľ čo tými ako Arsenal, Ajax, Chelsea, Paris St Germain a Porto už v turnaji nepokračujú.

Prestížny turnaj je otvorený pre hráčov, ktorí 1. januára 2007 neodovŕšili vek 19 rokov.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *