St. jún 19th, 2024

Utorkový futbalový zápas Manchester United – Výber Európy v priamom prenose Slovenskej televízie od 20.45 h na Dvojke.

Slovenská televízia operatívne zaradila do vysielania priamy prenos z utorkového futbalového zápasu Manchester United – Výber Európy. Ten sa uskutoční na štadióne Old Trafford pri príležitosti 50. výročia Rímskej dohody, ktorá umožnila vznik Európskej únie.

Duel sa organizuje aj na počesť “polstoročného” pôsobenia United v európskych pohárových súťažiach. V zostavách nebudú chýbať ani zvučné mená, z “európskeho výberu” sa pod vedením talianskeho trénera Marcella Lippiho predstavia napr. Ronaldinho, Carles Puyol, Gianluca Zambrotta, Lilian Thuram (všetci FC Barcelona), Ronaldo, Andrea Pirlo, Gennaro Gattuso (všetci AC Miláno), Steven Gerrard, Jamie Carragher (obaja FC Liverpool), Juninho Pernambucano, Eric Abidal, Gregory Coupet (všetci Olympique Lyon).

podľa informácie povereného hovorcu Slovenskej televízie Jozefa Gogolu sa štúdio venované tejto “oslave futbalu” začne v utorok 13. marca o 20.45 h na Dvojke a obsahovo divákom sprostredkuje okrem priameho prenosu aj bohatý program viažuci sa k futbalovej histórii na európskom kontinente. Pozvanie do štúdia STV prijal známy futbalový odborník, prezident Únie futbalových trénerov Slovenska Ladislav Borbély.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *