So. apr 20th, 2024

Klub anglickej Premier League Manchester United plánuje v snahe udržať vo svojich službách útočníka Waynea Rooneyho ponúknuť mladej hviezde Albionu lukratívne predĺženie platného kontraktu, ktorý vyprší v roku 2010, o ďalšie tri roky.

V prípade podpisu si 20-ročný futbalista výrazne polepší, jeho týždenný príjem vzrastie z terajších 50 000 libier dvojnásobne. V novej zmluve by mala byť zároveň klauzula umožňujúca predĺženie vzájomnej spolupráce o ďalšie tri roky.

“Chceme aby tu Wayne zostal až do konca kariéry. Je to fantastický futbalista. Jeho energia a entuziazmus ukazujú, že bude jedným z najlepších hráčov,” vyjadril sa tréner “červených diablov” Alex Ferguson.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *