St. apr 24th, 2024

Švédsky veterán Henrik Larsson absolvoval v pondelok prvú tréningovú jednotku s tímom Manchester United. Vo svojom novom pôsobisku, kam prešiel na dva a polmesačné hosťovanie z Helsingborgu, sa súťažne predstaví až na Nový rok proti Newcastle United.

Tridsaťpäťročný útočník strávi na Old Trafforde v tréningovom zaťažení najbližšie dni a potom na Vianoce odcestuje domov do Švédska. “Henrik je stále vo výbornej forme. Sezónu vo Švédsku sme ukončili len nedávno a keď bude trénovať poctivo aj počas Vianoc, bude platnou posilou,” vyslovil pozitívne odporúčanie tréner Helsingborgu Stuart Baxter. Larsson bol očitým svedkom nedeľňajšej prehry ManU v Upton Parku s miestnym West Hamom United (0:1).

“Ak by mohol Henrik už v tom stretnutí zasiahnuť do hry, verím, že Alex Fergusom by určite využil jeho služby,” dodal Baxter.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *