St. máj 29th, 2024

Ryan Giggs, Anthony Martial, Mason Greenwood… týchto hráčov spája číslo 11 na drese (Martial mal číslo 9, potom 11 a zase sa vrátil k číslu 9 – bola to éra Zlatana Ibrahimoviča keď nosil 11).

Ryan Giggs – legenda klubu Manchester United – ktorej sa nevyhli problémy. Najprv to bol pomer so ženou svojho brata, neskôr keď ho mali uviesť do siene slávy Premier League ho obvinili dve ženy z napadnutia. Dodnes to vyriešené nie je.

Anthony Martial – prišiel do Manchesteru a k super kariére sa pridali super problémy – opustil ženu, aby si našiel iné (áno, nie je to taký problém ako Ryan Giggs, ale stále je to problém)

Mason Greenwood – 20 ročný mladík z Manchester United, odchovanec, no jeho hviezda zhasla skôr ako stihla zažiariť. (Momentálne vo väzbe, obvinenie zo znásilnenia a fyzického útoku na bývalú priateľku – k tomu sa pridalo dnes aj obvinenie z vyhrážania zabitím).

Žeby číslo 11 nosilo smolu, alebo je to len kliatba klubu?…

Problémy hráčov United sa dejú stále, veľa sa ich dalo do stratena, no v dnešnej dobe sociálnych sietí, to už také jednoduché nie je. Uvidíme akú bude mať dohru posledne menovaný hráč Manchesteru United, no už dnes je celkom isté, že si Mason tak skoro futbal nezahrá.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *