Ut. júl 16th, 2024

Švédsky futbalový veterán Henrik Larsson poprel správy o svojom odchode späť do anglickej najvyššej súťaže. O bývalého útočníka Celticu Glasgow či FC Barcelona prejavili záujem tradiční účastníci Premier League Everton a Aston Villa.
Tridsaťsedemročný zakončovateľ už pôsobil “na ostrovoch” pred dvoma rokmi, keď sa na dvanásť týždňov (počas prestávky vo švédskej súťaži) predstavil v drese Manchestru United.
“Čítal som veľké množstvo článkov, v ktorých sa spomínal môj odchod do Evertonu alebo Aston Villy. Zvláštne je, že ja som nikdy nekomunikoval s predstaviteľmi ani jedného z týchto dvoch klubov,” uviedol hráč Helsingborgu na svojej oficiálnej internetovej stránke a dodal: “Nie je pravda, že by som chcel v zime odísť do Anglicka. Ak budem zdravý, chcem svoju kariéru ukončiť v rodnom Švédsku.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *