Ut. apr 16th, 2024

Futbalový stredopoliar Owen Hargreaves je už blízko k dohode o prestupe do anglického futbalového klubu Manchester United. Internetová stránka nemeckého časopisu Spiegel uviedla, že rodák z Kanady podpíše kontrakt s aktuálnym anglickým majstrom, ak dotiahnu detaily štvoročnej zmluvy. Jeho súčasný zamestnávateľ Bayern Mníchov by za neho mal zinkasovať 25 miliónov eur. Manchester má záujem o 26-ročného futbalistu od vlaňajších MS.

Bavorský klub bol od začiatku naklonený tejto ponuke, avšak prezident Bayernu Franz Beckenbauer chcel z prestupu Hargreavesa vyťažiť čo najviac a preto sa neponáhľal. “Ak je pravdou, že Manchester za neho ponúka 25 až 30 miliónov eur, potom by sme nad prestupom mali vážne pouvaľovať, ” povedal Beckenbauer pre nemeckú televíziu. Hargreaves odohral doposiaž za A-mužstvo Bayernu 145 stretnutí a v roku 2001 so svojim klubom vyhral Ligu majstrov. Predstavitelia Bayernu uviedli, že ak Hargreaves prestúpi do Manchestru, tak angažujú Holanďana Arjena Robbena z Chelsea Londýn.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *