Pi. apr 19th, 2024

Krídelník anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Ryan Giggs je presvedčený, že “červení diabli” budú pokračovať v zbieraní úspechov na domácej i medzinárodnej scéne ešte dlho po tom, ako on ukončí svoju kariéru. “Keď si odmyslím mňa, Edwina van der Sara, Garyho Nevilla a Paula Scholesa, vekový priemer nášho tímu je veľmi nízky. V tejto sezóne sme dokázali, že sa dokážeme dva roky po sebe dostať do finále Ligy majstrov, čo určite všetkým mojim spoluhráčom dodalo potrebnú sebadôveru,” vyhlásil bývalý waleský reprezentant.
Manchester má šancu stať sa prvým tímom, ktorý obháji zisk trofeje v Lige majstrov. V budúcotýždňovom rímskom finále aktuálnej edície najprestížnejšej klubovej pohárovej súťaže starého kontinentu sa 18-násobný anglický šampión stretne so španielskym veľkoklubom FC Barcelona. “My aj Barca sme dokázali zvíťaziť vo svojich domácich ligách a aj v Lige majstrov sme podávali veľmi kvalitné výkony. Myslím si, že na toto finále snov sa už tešia úplne všetci, vrátane nás hráčov,” dodal najlepší hráč na anglických trávnikoch v sezóne 2008/09 podľa Asociácie profesionálnych futbalistov (PFA).

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *