Pi. júl 19th, 2024

Sir Alex Ferguson varoval Everton, aby sa nepokúšal získať “jeho” útočníka Alana Smitha.

Kormidelník anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Alex Ferguson varoval predstaviteľov konkurenčného Evertonu, aby sa nepokúšali získať útočníka “červených diablov” Alana Smitha.

Dvadsaťšesťročnému zakončovateľovi sa zatiaľ nepodarilo prebojovať sa späť do základnej zostavy United po tom, ako už takmer stopercentne zotavil z februárovej ťažkej dvojnásobnej zlomeniny nohy. Navyše už objavili aj špekulácie, že Ferguson je pripravený Smitha pustiť do iného klubu.

Škótsky kouč však tieto myšlienky rezolútne odmietol a so Smithom aj naďalej počíta. “Áno, máte pravdu,” odpovedal Ferguson na otázku, či United odmietnu ponuku Evertonu na získanie Smitha. “Alan sa veľmi dobre zotavuje. Pripravil sme preňho špeciálny tréningový program, zameraný predovšetkým na rýchlosť. Myslím si, že má pred sebou ešte Veľkú budúcnosť,” dodal Ferguson.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *