St. júl 24th, 2024

Majiteľ anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Malcolm Glazer prisžúbil trénerovi “červených diablov” Sirovi Alexovi Fergusonovi plnú finančnú podporu pri ceste za titulom v Premier League.

Škótsky kormidelník má údajne ročne na nákupy posíl k dispozícii 25 miliónov britských libier, pričom rovnako Veľká suma tvorí tzv. “superstar fond”, ak by Ferguson dokázal pritiahnuť na Old Trafford niektoré z najväčších futbalových mien.

“Manchester United je momentálne najbohatší klub na svete. Ak bude tréner cítiť, že potrebuje konkrétneho hráča, budeme sa vždy snažiť získať ho pre náš tím,” povedal hovorca rodina Glazerovcov.

Ferguson však poprel úvahy o tom, že by sa spôsob získania posíl od príchodu Glazerovcov do klubu zmenil. “Je to nezmysel. Nie je v tom žiadny rozdiel. Ten proces je úplne rovnaký,” vysvetlil Ferguson, ktorého mužstvo je momentálne na čele Premier League, o dva body pred druhou londýnskou Chelsea.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *