Pi. mar 1st, 2024

Čínsky futbalista Dong Fang-žu sa v nedeľu pridal k výprave anglického tímu Manchester United, keď prvú časť turné po Ázii vynechal kvôli účasti čínskeho reprezentačného mužstva na Ázijskom pohári 2007. “Dong prišiel v nedeľu, bude však len trénovať s ostatnými hráčmi a počas turné nenastúpi ani v jednom z našich stretnutí. Odohral počas posledných dní niekožko ťažkých duelov za svoju krajinu a tak si potrebuje oddýchnuť. Prospeje mu však pobyt so spoluhráčmi,” povedal pre média Ferguson.
Obranca “červených diablov” Wes Brown sa s podpisom nového kontraktu neponáhľa, aj keď povedal, že nemá dôvod z tímu ManU odísť. “Aj keď po tejto sezóne mi končí zmluva, nerobím si z toho ťažkú hlavu. Teším sa na nový ročník, uvidíme, ako to napokon dopadne,” povedal Brown.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *