Ne. máj 26th, 2024

Manchester United skompletizoval prestup holandského futbalového obrancu Alexandra Büttnera do Dinama Moskva. žavý obranca si po príchode na Old Trafford z holandského Arnhemu v lete 2012 nedokázal v konkurencii Patrica Evru vybojovať stabilné miesto v základnej zostave anglického klubu. Navyše, “červení diabli” dotiahli na tento post v piatok talentovaného 18-ročného Luka Shawa zo Southamptonu.
Chcem hrať v Lige majstrov a získavať trofeje. Dinamo má veľmi silné mužstvo a verím, že môže bojovať o titul v ruskej Premier League, cituje Büttnera oficiálna stránka Moskovčanov. Dvadsaťpäťročný rodák z Doetinchemu Büttner počas pôsobenia na Britských ostrovoch nastúpil v trinástich ligových zápasoch, v ktorých strelil dva góly.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *