St. máj 22nd, 2024

Bayern Mníchov naznačil ústretový krok k prestupu svojho stredopoliara Owena Hargreavesa do Manchestru United, jeho prezident Franz Beckenbauer však za anglického futbalového reprezentanta žiada 30 miliónov eur.

“Ak Manchester príde s ponukou vo výške 30 miliónov eur, o ktorej všetci hovoria, potom sme ochotní o nej uvaľovať. Takýto návrh nás na prestupovom trhu nenechá chladnými,” povedal Beckenbauer pre nemecký denník Bild. Od septembra so zlomenou nohou laborujúci Hargreaves zaujal futbalových odborníkov najmä počas svetového šampionátu v Nemecku, kde sa chopil šance a obhájil pozíciu defenzívneho stredopoliara v národnom tíme aj po trénerskej výmene.

V mužstve Steva McClarena mal rodák z Kanady stabilné miesto až do zranenia. Prekážkou v jeho prestupe na Old Trafford je platná zmluva v bavorskom klube, počas minulej sezóny predĺžená až do roku 2010.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *