So. jún 22nd, 2024

Prestupové vody vyplavili na svetlo sveta ďalšiu prestupovú rybošpekuláciu – Estebana Cambiassa.

Defenzívny záložník Interu Miláno Esteban Cambiasso (25) je posledným z veľkého množstva hráčov, ktorí sa spomínajú ako možné akvizície do záložnej rady Červených diablov.

Samozrejme, rôzne špekulácie zahrňujúce do tejto špekulácie aj Ruuda van Nistelrooya na seba nedali dlho čakať. Prezident Interu Massimo Morati sa vraj nechce služieb argentínskeho záložníka vzdať, ale zároveň si ani nemôže dovoliť zaplatiť údajne 12 miliónov libier za holandského kanoniera a tak by mohol by ť na svete ďalší bartrový obchod.

Tak uvidíme, či nakoniec bývalého hráča Realu Madrid uvidíme v červenom drese, alebo jeho spis odložíme iba do fascikla k ďalším prestupovým menám, ktoré nimi aj ostali.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *