Ut. máj 28th, 2024

Futbalista Manchestru United Alan Smith bude mať v nedeľu prvýkrát od svojho hrôzostrašného zranenia nohy možnosť oplatiť priaznivcom Liverpoolu súcit z osudného februárového zápasu osemfinále Anglického pohára na Anfield Road.

V nedeľu je na Old Trafforde na programe stretnutie “červených diablov” s “The Reds” a bývalý útočník, ktorého však tréner United Alex Ferguson postavil do roly štítového stredopoliara po odchode Roya Keana, je odhodlaný hosťom poďakovať. Spomienku na pohotový zákrok lekárskeho tímu priamo na ihrisku Leverpoolu, keď si Smith zlomil nohu pri snahe zablokovať priamy kop Johna Arneho Riiseho, kalí iba postoj niektorých priaznivcov, ktorí znemožnili rýchly prejazd sanitky do nemocnice.

“Žiaľ, ľudia nenechali sanitke dostatok miesta na prejazd. Ale nie je správne vidieť len negatíva. Nemám voči nim žiadne zlé pocity. Reč je iba o jednej osobe z milióna. Proti jednému človeku stáli zástupy, hlavne na strane Liverpoolu, ktoré ma podporili. Bol som v kontakte s Riisem aj s jeho spoluhráčmi,” konštatoval Smith, ktorý si však pochvaľuje najmä rýchly zásah lekárov:

“Keby ľudia z Liverpoolu nezasiahli tak pohotovo, situácia mohla byť ešte horšia. Je skvelé, že v nedeľu dostanem šancu osobne im vysloviť vďaku.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *