Zenit Petrohrad poškuľuje po Kuszczakovi z ManU


Ruský futbalový veľkoklub Zenit Petrohrad by veľmi rád získal do svojich služieb požského reprezentačného gólmana Tomasa Kuszczaka. Úradujúci držitež Pohára UEFA aj Európskeho superpohára je pripravený zaplatiť za v súčasnosti až “trojku” anglického Manchestru United 4,3 milióna eur. Informuje o tom britský denník The Daily Mail. Táto správa sa bytostne dotýka aj slovenského brankára Kamila Čontofalského, ktorý v mužstve trénera Dicka Advocaata pôsobí už dlhé roky a momentálne robí “dvojku” Viačeslavovi Malafejevovi.
Šesťnásobný poľský reprezentant Kuszczak prišiel na Old Trafford z West Bromwichu Albion za 2,1 milióna eur. Celkovo odchytal za “červených diablov” 36 stretnutí, z toho však len sedem v tejto sezóne. Vedenie ManU by nemalo mať problém s jeho uvoľnením, keďže jasnou jednotkou medzi tromi žrďami je pre Alexa Fergusona Edwin van der Sar a v osobe Bena Fostera mu vyrastá dôstojný nástupca.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *