Vidič zostane v Manchestri United, tvrdí jeho agent


Stopér anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Nemanja Vidič údajne nemá v pláne zmeniť pôsobisko. Informoval o tom jeho agent Silvano Martina. V súvislosti s 27-ročným srbským defenzívnym pilierom sa v médiách špekulovalo o jeho možnom prestupe do talianskeho AC Miláno.
“V žiadnom prípade, sú to absolútne nezmysly. Už som sa osobne rozprával s novinárom, ktorý je autorom predmetného článku a vysvetlil som mu celú situáciu ohľadom Vidiča. Nemanja miluje Manchester celým svojím srdcom a nerozmýšža nad zmenou pôsobiska,” vyhlásil Martina.
Kapitán “rossoneri” Paolo Maldini už dávnejšie ohlásil koniec svojej kariéry po aktuálnej sezóne 2008/2009. Alessandro Nesta je dlhodobo zranený, klub zo San Sira sa preto snaží nájsť adekvátne náhrady za svoje dlhoročné opory zadných radov. Ako možné alternatívy sa ponúkajú Thiago Silva, ktorý už s červeno-čiernymi podpísal kontrakt, no v ich drese môže nastúpiť najskôr 1. júla 2009 a jeho krajan Felipe Mattioni, ktorý je v AC Miláno na hosťovaní z Gremia Porto Alegre.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *