V Bayerne si neželajú Manchester United a Liverpool


Šéf nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov Uli Hoeness a obranca Bavorov Philipp Lahm si želajú, aby im piatkový žreb štvrťfinále Ligy majstrov neprisúdil niekoho z dvojice anglických tímov Manchester United – FC Liverpool.
“Liverpool je v tomto momentálne veľmi, veľmi silný,” skonštatoval Hoeness a ďalej dodal: “Uvítal by som, keby sme prvý polčas odohrali na ihrisku súpera. Nastúpiť v odvete napríklad na Old Trafforde by nebolo veľmi príjemné.” Podobný názor má aj nemecký reprezentačný obranca Lahm: “Hrať proti tímu ako Liverpool by nás samozrejme nepotešilo.”
Bayern v osemfinále ukázal, že v súčasnosti disponuje kvalitným tímom, ktorý je navyše v dobrej forme. Zverenci trénera Jürgena Klinsmanna zdolali Sporting Lisabon 5:0 na jeho pôde a 7:1 na vlastnom štadióne. “Vyslali sme jasný signál o našich kvalitách. Sme hladní za úspechmi a chceme veža dosiahnuť,” skonštatoval Klinsmann, ktorý sa vyjadril aj k piatkovému žrebu: “Nikto to nebude mať ľahké proti Manchestru United či Liverpoolu.”

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *