Tévez nevylúčil zotrvanie v kádri United


Útočník anglického futbalového šampióna Manchestru United Carlos Tévez nevylúčil, že zostane na Old Trafforde aj v budúcnosti. V súvislosti s argentínskym zakončovateľom sa objavili v médiách informácie o jeho odchode z Manchestru United. Samotný hráč sa zatiaľ nerozhodol, kam budú viesť jeho ďalšie kroky. Dvadsaťpäťročný Tévez vyjadril v minulosti nespokojnosť s faktom, že väčšinou v sezóne 2009/2010 len sedel na lavičke náhradníkov a nezmestil sa do základnej zostavy Sira Alexa Fergusona. Napriek tomu však nehádže flintu do žita a pripúšťa, že zostane verný svojmu terajšiemu zamestnávateľovi.
Predstavitelia Manchestru City sú ochotní argentínskemu reprezentantovi ponúknuť týždenný príjem 140 000 eur. O Téveza sa zaujímajú aj ďalšie tímy anglickej Premier League s majstrovskými ambíciami – FC Liverpool a FC Chelsea. Ten však odmietol prestup do konkurenčného Liverpoolu s odôvodnením, že takýto krok považuje za prejav neúcty voči ManU a jeho fanúšikom.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *