Solskjaer odmietol trénerskú ponuku Nórska


Bývalý futbalový útočník Ole Gunnar Solskjaer odmietol možnosť viesť reprezentáciu Nórska a naďalej zostáva pôsobiť v anglickom klube Premier League Manchester United. “Bolo ťažké povedať nie. Najväčšou poctou pre bývalého hráča je byť trénerom národného tímu,” uviedol Solskjaer pre televíznu stanicu TV-2.
Onedlho 36-ročného Solskjaera (nar. 26. 2. 1973) kontaktovali predstavitelia Nórskej futbalovej federácie, ktorá po decembrovom odstúpení Aageho Hareideho hľadá nového kormidelníka. Severania v roku 2008 nevyhrali ani jeden zápas. “Myslím si, že nie je pravý čas na prijatie tejto ponuky. Samozrejme, záujem o moje služby ma určite potešil,” vysvetlil Solskjaer, ktoré koučuje rezervu Manchestru United. Trénerom Nórska je dočasne Egil Olsen, ktorý so svojimi zverencami nedávno prekvapil víťazstvom v medzištátnom priateľskom stretnutí v Nemecku (1:0).

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *