Ronaldo je v Manchestri United šťastný, o odchode neuvažuje


Krídelník anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Cristiano Ronaldo napriek neutíchajúcemu záujmu Realu Madrid o jeho služby tvrdí, že je vo svojom terajšom pôsobisku šťastný a nechystá sa ho opustiť. Španielske médiá neustále špekulujú o tom, že by 24-ročný Portugalčan mal zamieriť do tímu “bieleho baletu”.
“Momentálne som v Manchestri naozaj veľmi spokojný,” zdôraznil pre Sky Sports News bývalý hráč Sportingu Lisabon Cristiano Ronaldo a dodal: “V drese United hrám o prvenstvo vo všetkých súťažiach, čo každý hráč musí oceniť. Nie všetky kluby majú také možnosti ako my.”
Rodák z Madeiry sa v minulosti vyjadril, že Real Madrid je jeho srdcovým klubom, a otázku svojej budúcnosti vraj teda necháva stále otvorenú. “Ktovie, ako to bude so mnou ďalej. Preferujem rozprávanie o prítomnosti a tá je naozaj senzačná.” Cristiano Ronaldo momentálne na odchod nemyslí: “Manchester hrá dobrý futbal, cítim sa v klube fajn a chcem tu zostať,” skonštatoval najlepší hráč sveta za rok 2008 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA).
“Je vždy pekné, keď získate individuálne ocenenie, ale pre mňa sú vždy na prvom mieste kolektívne úspechy.” Tých má technicky výborne vyzbrojený futbalista takisto za ostatné obdobie veža. “Najmä triumf v Lige majstrov bol pre mňa fantastický. Samozrejme, veľmi ma teší aj víťazstvo v Premier League,” skonštatoval. Podľa Cristiana Ronalda má vežkú zásluhu na jeho úspechoch dlhoročný škótsky lodivod “červených diablov” Alex Ferguson: “Naučil ma mnoho veľmi dôležitých vecí. Futbalista musí pod ním tvrdo pracovať. Som mu za to vďačný.”

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *