Roberto Mancini vraj odmietol post asistenta trénera ManU


Bývalý kouč talianskeho futbalového veľkoklubu Inter Miláno Roberto Mancini údajne odmietol ponuku stať sa členom realizačného tímu pri anglickom Manchestri United. Manciniho aj napriek zisku tretieho talianskeho ligového titulu v rade po skončení sezóny 2007/08 na lavičke “nerazzurri” vystriedal José Mourinho a odvtedy je 44-ročný kouč bez angažmán. Sir Alex Ferguson po ostatnej, z pohľadu Manchestru United mimoriadne úspešnej sezóne, prišiel o asistenta Carlosa Queiroza, ktorý sa stal hlavným koučom portugalskej reprezentácie. “Manchester United ho pred časom oslovil a ponúkol mu pozíciu Fergusonovho asistenta, ale Roberto odmietol,” povedal pre Udineseblog.it Manciniho agent Giorgio De Giorgis.
Mancini sa nedávno nechal počuť, že v lete by sa rád vrátil k trénovaniu, podľa De Giorgisa by preferoval anabázu mimo Talianska.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *