So. apr 20th, 2024

Sylvan Ebanks-Blake, Adam Eckersley, Lee Martin a Danny Simpson v drese Royal Antwerp porazili Deinze 4:1. Čínsky útočník Dong Fangzhou strelil hattrick a ešte k tomu aj netrafil pokutový kop, ktorý zariadil Ebanks-Blaked. Ďalší hráč MU Tom Heaton do hry nezasiahol.

David Jones mohol zaznamenať svoj piaty gól v troch zápasoch, no nepodarilo sa mu premeniť pokutový kop za klub NEC Nijmegen. Tento výsledok posunul klub na štvrtú pozíciu, ktorá by posunula tím do bojov play-off o postup do najvyššej súťaže.

David Bellion zahral celých 90 minút v drese Nice. Jeho tím zvíťazil 2:0 nad Lille. Tento šokujúci výsledok zabezpečuje 13 bodový odstup Nice od miest zostupu.

Liam Miller pomohol Leedsu posunúť sa na tretie miesto v Championship. Jeho tím porazil QPR.

Paul McShane a jeho klub Brighton podľahli Coventry 2:0.

Phil Picken podal ďalši skvelý výkon v obrane Chesterfield, jeho tím remizoval s Gillinghamom.

Jonathan Spector striedal v druhom polčase Chrisa Powella. Jeho tím Charlton podľahol Tottenhamu 3:1.

Eddie Johnson si nezahral sa tím Crewe, ktorý doma podľahol Readingu 4:3.

Tommy Lee si nezahral proti Mansfieldu, jeho tím Macclesfield remizoval 1:1.

Mads Timm si nekopol za Walsall, ktorý podľahli Brentfordu vysoko 5:0.

Ben Foster a Chris Eagles hrajúci za Watford prispeli k skvelému výkonu svojho klubu, ktorý zvíťazili na pôde vedúceho tímu Sheffield United 4:1.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....