Nemanja Vidič najlepším “červeným diablom” v sezóne 2008/09


Hráči aj fanúšikovia čerstvého anglického futbalového šampióna Manchestru United sa zhodli na tom, že najlepším “červeným diablom” vo vrcholiacej sezóne 2008/09 bol srbský stopér Nemanja Vidič. Dvadsaťsedemročný obranca je už dlhšie neoddeliteľnou súčasťou skvelej defenzívy United, ktorá bola kžúčom k obhajobe ligového primátu a posunula mužstvo z Old Traffordu po roku opäť do finálového súboja Ligy majstrov.
“Je to pre mňa skvelý večer. Mal som naozaj dobrý rok, no som prekvapený, že hráči aj fanúšikovia zvolili práve mňa za najlepšieho. Aby som bol úprimný, príliš veža individuálnych ocenení som vo svojej kariére zatiaľ nedostal. Možno preto som práve teraz nervózny a moja reč nie je úplne najlepšia. Nabudúce budem určite lepšie pripravený,” povedal s úsmevom Nemanja Vidič. V ďalšom hlasovaní o najlepší gól sezóny zvíťazil presný zásah Cristiana Ronalda z viac ako 30 metrov v odvetnom dueli štvrťfinále Ligy šampiónov 2008/09, ktorým Portugalčan rozhodol o postupe Manchestru medzi najlepšie kvarteto tejto súťaže.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *