Návrat Garyho Nevilla sa opäť odkladá


Obranca anglického prvoligového futbalového klubu Manchester United Gary Neville opäť odložil svoj návrat na trávniky po dlhotrvajúcej pauze spôsobenej zranením členka, ako aj svalovými problémami. Tridsaťdvaročný pravý bek sa naposledy objavil v zostave “červených diablov” v marci tohto roku, kedy si v zápase proti Boltonu zlomil členok. “Je znepokojujúce, že vždy keď sa už má vrátiť, niečo to opäť skomplikuje. Potrebujeme, aby sa vrátil čo najskôr. Ak hráč po operácii šesť-sedem mesiacov stále nehrá, je to problém,” povedal tréner ManU Sir Alex Ferguson.
Manchester odohrá 21. januára v Rijáde na počesť bývalého útočníka Saudskej Arábie Samiho Al Jabera exhibičný zápas s FC Al Hilal Al Saudi. “Je to pre hráčov výborná príležitosť uniknúť aspoň na pár dní z nepríjemného zimného počasia a odohrať exhibičný zápas ako prípravu na ďalšie boje o trofeje,” povedal Ferguson.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *