ManU údajne poškuľuje po Gigim Buffonovi


Úradujúci anglický, európsky aj svetový klubový šampión Manchester United sa údajne chystá v letnom prestupovom termíne uloviť vežkú futbalovú rybu. Do osídiel “červených diablov” by podľa informácií britského denníka Daily Mail mohol spadnúť brankár talianskeho veľkoklubu Juventus Turín Gianluigi Buffon. Tridsaťjedenročný bývalý gólman Parmy je označovaný za možného nástupcu Edwina van der Sara na Old Trafforde. Navyše, Buffonov agent Silvano Martina nedávno vyhlásil, že Gigiho by veľmi lákal prestup do anglickej Premier League.
Až v lete tohto roka sa ukáže, nakoľko sú tieto špekulácie založené na pravde. Vedenie ManU totiž prednedávnom predĺžilo zmluvu s Holanďanom Van der Sarom o ďalšiu sezónu do júna 2010 a jeho súčasnému náhradníkovi Benovi Fosterovi prognózujú odborníci skvelú budúcnosť na poste brankárskej jednotky United.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *