Manchester United údajne lanári Agüera


Agent argentínskeho futbalistu Sergia Agüera naznačil, že o služby jeho mandanta sa zaujíma anglický veľkoklub Manchester United. “Kontaktovali ma zástupcovia jedného anglického klubu a požiadali ma, aby som Atléticu Madrid predostrel ponuku na prestup. Zatiaľ nemôžem nič konkretizovať, ide však o jeden z najlepších tímov v Európe a nie je to Chelsea,” povedal Jose Segui. Napriek tomu, že predstavitelia Atlética Madrid, súčasného zamestnávateľa mladučkého útočníka, vyhlásili, že 20-ročná nádej nie je na predaj, predpokladá sa, že pri odstupnom 35 miliónov eur by mohol zmeniť pôsobisko. Okrem FC Chelsea by si takú vysokú čiastku mohli dovoliť zrejme iba “červení diabli”. Podľa internetového servera www.goal.com by pravdepodobnosť prestupu argentínskeho reprezentanta do kádra ManU výrazne vzrástla, ak by Cristiano Ronaldo zakotvil v Reale Madrid. V ostatnej sezóne Primery División nasúkal súperovým brankárom rodák z Quilmesu Agüero 19 gólov, čím sa stal tretím najlepším kanonierom súťaže.
Úradujúci anglický šampión i víťaz uplynulého ročníka prestížnej Ligy majstrov Manchester United sa v priebehu letného prestupového obdobia enormne snaží angažovať elitného útočníka. Do úvahy prichádzajú Dimitar Berbatov z Tottenhamu či Klaas-Jan Huntelaar z Ajaxu Amsterdam.

brian

Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *