Št. mar 28th, 2024

Úradujúci majster Anglicka Manchester United “len” remizoval v nedežom stretnutí s Arsenalom Londýn 0:0. Diabli, ako na ostrovoch hráčov Manchesteru United prezývajú nedokázali zdolať rivala v boji o titul. Za zmineku stojí par faktov, ako napríklad Giggsov priamy kop, ktorý skončil na tyči brankára Lehmana. Červená karta kapitána Arsenalu Patricka Vieiru, ktorý v 80. minúte musel po druhej žltej karte opustiť ihrisko. A v 92. minúte nepremenená jedenástka Ruuda van Nistelrooya, ktorý trafil len brvno. Po zápase sa hráči Arsenalu vrhli na Ruuda van Nistelrooya, no ten ostal úplne bez reakcií, a navyše správanie hráčov Arsenalu bude riešiť disciplinárna komisia FA.